FA26C0G2J101JNU06 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
TDK
Varastossa: 669
Tekniset tiedot
100 pF ±5% 630V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
FA26C0G2J101JNU06
DigiKeyn tuotenumero
FA26C0G2J101JNU06-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FA26C0G2J101JNU06
Kuvaus
CAP CER 100PF 630V C0G RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FA26C0G2J101JNU06 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Pakkaustapa
Teippi ja rasia (TB)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Koko/mitat
0,217" pit. x 0,138" lev. (5,50mm x 3,50mm)
Toleranssi
±5%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Jännite – nimellinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)