FA26C0G2J101JNU00
DigiKeyn tuotenumero
445-181150-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FA26C0G2J101JNU00
Kuvaus
CAP CER 100PF 630V C0G RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 pF ±5% 630V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FA26C0G2J101JNU00 -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Irtotavara
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,217" pit. x 0,138" lev. (5,50mm x 3,50mm)
Toleranssi
±5%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Jännite – nimellinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)