RDE5C2J101J1K1H03B
DigiKeyn tuotenumero
490-RDE5C2J101J1K1H03B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RDE5C2J101J1K1H03B
Kuvaus
CAP
Tarkka kuvaus
100 pF ±5% 630V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 Säteittäinen
EDA/CAD-mallit
RDE5C2J101J1K1H03B -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Koko/mitat
0,177" halk. (4,50mm)
Toleranssi
±5%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,197" (5,00mm)
Jännite – nimellinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)