RHS7J2H101J2M2H01A
DigiKeyn tuotenumero
490-17411-1-ND - Cut Tape (CT)
490-17411-3-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RHS7J2H101J2M2H01A
Kuvaus
CAP CER 100PF 500V UNJ RADIAL
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
100 pF ±5% 500V Keraamiset kondensaattorit UNJ Säteittäinen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
RHS7J2H101J2M2H01A -mallit
Kategoria
Luokitukset
AEC-Q200
Valm.
Sovellukset
Sarja
Asennustyyppi
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen
Osan tila
Vanhentunut
Koko/mitat
0,197" pit. x 0,124" lev. (5,00mm x 3,15mm)
Kapasitanssi
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)
Toleranssi
±5%
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Jännite – nimellinen
Johtimen tyyppi
Muotoillut johtimet - taivutetut
Lämpötilakerroin
Päätuotenumero
Toimintalämpötila
-55°C – 200°C