CGA3E2X7R1H104K080AA on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parannus
TDK
Varastossa: 564 081
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TDK
Varastossa: 1 824
Tekniset tiedot
Suora
KYOCERA AVX
Suora
KYOCERA AVX
KEMET
Murata Electronics
Taiyo Yuden
Parannus
KEMET
Murata Electronics
Varastossa: 688
Varastossa: 81
0.1 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)