06035C104K4T2A
DigiKeyn tuotenumero
478-KAM15AR71H104KTTR-ND - Rullattu teippi (TR)
478-KAM15AR71H104KTCT-ND - Cut Tape (CT)
478-KAM15AR71H104KTDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
06035C104K4T2A
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
06035C104K4T2A -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Toleranssi
±10%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,032" lev. (1,60mm x 0,81mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)