UMK107B7104KAHT
DigiKeyn tuotenumero
587-3502-2-ND - Rullattu teippi (TR)
587-3502-1-ND - Cut Tape (CT)
587-3502-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
UMK107B7104KAHT
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 50V X7R 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
19 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±10% 50V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
UMK107B7104KAHT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Luokitukset
AEC-Q200
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±10%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)