C1608X7R2A103M080AA
DigiKeyn tuotenumero
445-1305-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-1305-1-ND - Cut Tape (CT)
445-1305-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1608X7R2A103M080AA
Kuvaus
CAP CER 10000PF 100V X7R 0603
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF ±20% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C1608X7R2A103M080AA -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)