C1608C0G2A103J080AC
DigiKeyn tuotenumero
445-172665-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-172665-1-ND - Cut Tape (CT)
445-172665-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1608C0G2A103J080AC
Kuvaus
CAP CER 10000PF 100V C0G 0603
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF ±5% 100V Keraamiset kondensaattorit C0G, NP0 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C1608C0G2A103J080AC -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Ominaisuudet
Matala ESL
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±5%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)