C1608X8R2A103M080AA
DigiKeyn tuotenumero
445-14280-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-14280-1-ND - Cut Tape (CT)
445-14280-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1608X8R2A103M080AA
Kuvaus
CAP CER 10000PF 100V X8R 0603
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10000 pF ±20% 100V Keraamiset kondensaattorit X8R 0603 (1608 metrinen)
EDA/CAD-mallit
C1608X8R2A103M080AA -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Sarja
Ominaisuudet
Korkeisiin lämpötiloihin
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,035" (0,90mm)