CGA3E2X8R2A103M080AA | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CGA3E2X8R2A103M080AA |
Kuvaus | CAP CER 10000PF 100V X8R 0603 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10000 pF ±20% 100V Keraamiset kondensaattorit X8R 0603 (1608 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CGA3E2X8R2A103M080AA -mallit |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 150°C |
Valm. | Ominaisuudet Korkeisiin lämpötiloihin |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Sovellukset |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi |
Kapasitanssi | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Toleranssi ±20% | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm) |
Jännite – nimellinen | Paksuus (maks.) 0,035" (0,90mm) |