C1608X7R2A103M080AA | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | C1608X7R2A103M080AA |
Kuvaus | CAP CER 10000PF 100V X7R 0603 |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 10000 pF ±20% 100V Keraamiset kondensaattorit X7R 0603 (1608 metrinen) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | C1608X7R2A103M080AA -mallit |
Kategoria | Lämpötilakerroin |
Valm. | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi |
Osan tila Ei uusiin suunnitelmiin | Pakkaus / kotelo 0603 (1608 metrinen) |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm) |
Toleranssi ±20% | Paksuus (maks.) 0,035" (0,90mm) |