C1005X5R1A475M050BC
DigiKeyn tuotenumero
445-8023-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-8023-1-ND - Cut Tape (CT)
445-8023-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
C1005X5R1A475M050BC
Kuvaus
CAP CER 4.7UF 10V X5R 0402
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µF ±20% 10V Keraamiset kondensaattorit X5R 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
C1005X5R1A475M050BC -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Sarja
Ominaisuudet
Matala ESL
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,026" (0,65mm)