LMK105BBJ475MVLF
DigiKeyn tuotenumero
587-3408-2-ND - Rullattu teippi (TR)
587-3408-1-ND - Cut Tape (CT)
587-3408-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
LMK105BBJ475MVLF
Kuvaus
CAP CER 4.7UF 10V X5R 0402
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
4.7 µF ±20% 10V Keraamiset kondensaattorit X5R 0402 (1005 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
LMK105BBJ475MVLF -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 85°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
0402 (1005 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,026" (0,65mm)