C1005X5R1A475K050BC on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
YAGEO
Varastossa: 1 194
Tekniset tiedot
Suora
Samsung Electro-Mechanics
Varastossa: 1 009 685
Tekniset tiedot
4.7 µF ±10% 10V Keraamiset kondensaattorit X5R 0402 (1005 metrinen)