ACM55V-701-2PL-TL00
DigiKeyn tuotenumero
445-ACM55V-701-2PL-TL00TR-ND - Rullattu teippi (TR)
445-ACM55V-701-2PL-TL00CT-ND - Cut Tape (CT)
445-ACM55V-701-2PL-TL00DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACM55V-701-2PL-TL00
Kuvaus
CMC 4.7A 2LN 700OHM SMD AEC-Q200
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 700 Ohms @ 100 MHz 4,7A DCR 17mOhm
Kategoria
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
17mOhm
Valmistaja
TDK
Jänniteluokitus – DC
80V
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Digi-Reel®
Luokitukset
AEC-Q200
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,217" pit. x 0,217" lev. (5,50mm x 5,50mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,138" (3,50mm)
Impedanssi taajuudella
700 Ohms @ 100 MHz
Pakkaus / kotelo
Vaakasuuntainen, 4 PC-anturaa
Virtaluokitus (maks.)
4,7A