ACM70V-701-2PL-TL00
DigiKeyn tuotenumero
445-4081-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-4081-1-ND - Cut Tape (CT)
445-4081-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACM70V-701-2PL-TL00
Kuvaus
CMC 4A 2LN 700 OHM SURFACE MOUNT
Valmistajan vakio toimitusaika
30 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 700 Ohms @ 100 MHz 4A DCR 15mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACM70V-701-2PL-TL00 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
4A
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
15mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
80V
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,276" pit. x 0,236" lev. (7,00mm x 6,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,138" (3,50mm)
Impedanssi taajuudella
700 Ohms @ 100 MHz