ACM4520-142-2P-T000 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
TDK
Varastossa: 64 744
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TDK
Varastossa: 370
Tekniset tiedot
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 1.4 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 80mOhm