MM5Z12VT1G
DigiKeyn tuotenumero
MM5Z12VT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MM5Z12VT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MM5Z12VT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MM5Z12VT1G
Kuvaus
DIODE ZENER 12V 500MW SOD523
Valmistajan vakio toimitusaika
54 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 12 V 500 mW ±5,4% Kiinnitys pintaan SOD-523
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MM5Z12VT1G -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 8 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±5,4%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-523
Teho - maksimi
500 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
25 Ohms