EDZVFHT2R12B
DigiKeyn tuotenumero
EDZVFHT2R12BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
EDZVFHT2R12BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVFHT2R12BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EDZVFHT2R12B
Kuvaus
DIODE ZENER 12V 150MW EMD2
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 12 V 150 mW ±2% Kiinnitys pintaan EMD2
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EDZVFHT2R12B -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 9 V
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Luokka
Autoteollisuus
Osan tila
Aktiivinen
Hyväksyntä
AEC-Q101
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toleranssi
±2%
Pakkaus / kotelo
Teho - maksimi
150 mW
Valmistajan laitepakkaus
EMD2
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms