EDZVT2R12B
DigiKeyn tuotenumero
EDZVT2R12BTR-ND - Rullattu teippi (TR)
EDZVT2R12BCT-ND - Cut Tape (CT)
EDZVT2R12BDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EDZVT2R12B
Kuvaus
DIODE ZENER 12V 150MW EMD2
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 12 V 150 mW ±2% Kiinnitys pintaan EMD2
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EDZVT2R12B -mallit
Tuotteen ominaisuudet
Näytä samankaltaiset tuotteet
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
30 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 9 V
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Valmistajan laitepakkaus
EMD2
Toleranssi
±2%
Päätuotenumero
Teho - maksimi
150 mW