ACM1211-701-2PL-TL01
DigiKeyn tuotenumero
445-2212-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-2212-1-ND - Cut Tape (CT)
445-2212-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACM1211-701-2PL-TL01
Kuvaus
CMC 8A 2LN 700 OHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 700 Ohms @ 100 MHz 8A DCR 6mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACM1211-701-2PL-TL01 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
8A
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
6mOhm
Sarja
Jänniteluokitus – DC
80V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,472" pit. x 0,433" lev. (12,00mm x 11,00mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,236" (6,00mm)
Impedanssi taajuudella
700 Ohms @ 100 MHz