ACP3225-102-2P-T000
DigiKeyn tuotenumero
445-8637-2-ND - Rullattu teippi (TR)
445-8637-1-ND - Cut Tape (CT)
445-8637-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ACP3225-102-2P-T000
Kuvaus
CMC 1.5A 2LN 1 KOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
15 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2 Linjan yhteismuotokuristin Kiinnitys pintaan 1 kOhms @ 100 MHz 1,5A DCR 50mOhm (tyyp.)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
ACP3225-102-2P-T000 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
1,5A
Valmistaja
TDK
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
50mOhm (tyyp.)
Sarja
Jänniteluokitus – DC
60V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Voimajohto
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,098" lev. (3,20mm x 2,50mm)
Johtojen lukumäärä
2
Korkeus (maks.)
0,079" (2,00mm)
Impedanssi taajuudella
1 kOhms @ 100 MHz