BLM21BD121SN1D
DigiKeyn tuotenumero
490-1044-2-ND - Rullattu teippi (TR)
490-1044-1-ND - Cut Tape (CT)
490-1044-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BLM21BD121SN1D
Kuvaus
FERRITE BEAD 120 OHM 0805 1LN
Tarkka kuvaus
120 Ohms @ 100 MHz 1 Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0805 (2012 metrinen) 350mA 250mOhm
EDA/CAD-mallit
BLM21BD121SN1D -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
350mA
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
250mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,041" (1,05mm)
Koko/mitat
0,079" pit. x 0,049" lev. (2,00mm x 1,25mm)
Impedanssi taajuudella
120 Ohms @ 100 MHz