PFH05W28-100-EVK-S1
DigiKeyn tuotenumero
285-2931-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PFH05W28-100-EVK-S1
Kuvaus
EVAL BOARD FOR PFH500F28100R
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PFH500F-28-100-R - AC/DC, Ei erotettu 1 ei-erotettu lähtö lähtöä arviointialusta
Kategoria
Lähtöjännite
28V
Valmistaja
TDK-Lambda
Lähtövirta
18A
Pakkaustapa
Irtotavara
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Osan tila
Aktiivinen
Sisältö
Piirilevyt
Päätarkoitus
AC/DC, Ei erotettu
Käytetty mikropiiri/osa
PFH500F-28-100-R
Lähdöt ja tyypit
1 ei-erotettu lähtö
Päätuotenumero
Teho - lähtö
500W