PFH500F-28-000-R
DigiKeyn tuotenumero
285-2933-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PFH500F-28-000-R
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 28V 504W
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 18A 85 – 265VAC Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
PFH500F-28-000-R -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valmistaja
TDK-Lambda
Ominaisuudet
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
92%
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Koteloitu
Pakkaus / kotelo
3/4-standardin mukainen
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,40" lev. x 0,53" kork. (101,6mm x 61,0mm x 13,5mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Hyväksyjä
CE, cURus, VDE
Jännite - lähtö 1
28V
Linjan regulointi
0,15%
Virta - lähtö (maks.)
18A
Kuorman regulointi
0,1%
Teho (wattia)
504 W