PFH500F-28-1D0-R
DigiKeyn tuotenumero
285-2936-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
PFH500F-28-1D0-R
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 28V 504W
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 28V 18A 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
PFH500F-28-1D0-R -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 100°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tehokkuus
92%
Koko/mitat
4,00" pit. x 2,40" lev. x 0,53" kork. (101,6mm x 61,0mm x 13,5mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Jännite - lähtö 1
28V
Linjan regulointi
0,15%
Virta - lähtö (maks.)
18A
Kuorman regulointi
0,1%
Teho (wattia)
504 W