I6A24014A033V-001-R
DigiKeyn tuotenumero
285-2434-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
I6A24014A033V-001-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3-24V 250W
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3 – 24V 14A 9V - 40V Tulo
EDA/CAD-mallit
I6A24014A033V-001-R -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
250 W
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Tehokkuus
98%
Tulojännite (min.)
9V
Koko/mitat
1,30" pit. x 0,90" lev. x 0,50" kork. (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Tulojännite (maks.)
40V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Virta - lähtö (maks.)
14A