I6A24008A033V-N01-R
DigiKeyn tuotenumero
285-2502-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
I6A24008A033V-N01-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER -3.3 TO -30V 75W
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö -3,3 – -30V 8A 9V - 40V Tulo
EDA/CAD-mallit
I6A24008A033V-N01-R -mallit
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Kaukalo
Tehokkuus
92%
Koko/mitat
1,30" pit. x 0,90" lev. x 0,50" kork. (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Tulojännite (min.)
9V
Tulojännite (maks.)
40V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE
Virta - lähtö (maks.)
8A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
75 W