I6A24008A033V-N00-R
DigiKeyn tuotenumero
I6A24008A033V-N00-R-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
I6A24008A033V-N00-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER -3.3 TO -30V 75W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö -3,3 – -30V 8A 9V - 40V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
I6A24008A033V-N00-R -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OTP, SCP
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
92%
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Pakkaus / kotelo
1/16 tiilipakkaus
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
1,30" pit. x 0,90" lev. x 0,50" kork. (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Tulojännite (min.)
9V
Valmistajan laitepakkaus
1/16 tiilipakkaus
Tulojännite (maks.)
40V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteellisenä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE
Virta - lähtö (maks.)
8A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
75 W