I6A4W020A033V-001-R
DigiKeyn tuotenumero
285-2503-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
I6A4W020A033V-001-R
Kuvaus
DC DC CONVERTER 3.3-15V 250W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Erottamaton PoL-moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 3,3 – 15V 20A 9V - 53V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
I6A4W020A033V-001-R -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Valm.
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OTP, SCP
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
0.97
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tyyppi
Erottamaton PoL-moduuli
Pakkaus / kotelo
1/16 tiilipakkaus
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
1,30" pit. x 0,90" lev. x 0,50" kork. (33,0mm x 22,9mm x 12,7mm)
Tulojännite (min.)
9V
Valmistajan laitepakkaus
1/16 tiilipakkaus
Tulojännite (maks.)
53V
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE
Virta - lähtö (maks.)
20A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
250 W