FQB020ADC-N07-M
DigiKeyn tuotenumero
285-FQB020ADC-N07-M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FQB020ADC-N07-M
Kuvaus
LINE FILTER 40VDC 20A TH
Tarkka kuvaus
DC EMC/EMI Linjasuodatin 20 A AC Yksi vaihe PC-nastat
EDA/CAD-mallit
FQB020ADC-N07-M -mallit
Kategoria
Jännite - nimellinen DC
40V
Virta
20 A
Toimintalämpötila
-55°C – 115°C