FQB020ADC-N07-S
DigiKeyn tuotenumero
FQB020ADC-N07-S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FQB020ADC-N07-S
Kuvaus
LINE FILTER 40VDC 20A TH
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
DC EMC/EMI Linjasuodatin 20 A AC Yksi vaihe PC-nastat
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
FQB020ADC-N07-S -mallit
Kategoria
Jännite - nimellinen DC
40V
Valmistaja
TDK-Lambda
Virta
20 A
Sarja
Sovellukset
Yleiskäyttöön
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-40°C – 115°C