HQA2W120W240V-N07-M
DigiKeyn tuotenumero
285-HQA2W120W240V-N07-M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HQA2W120W240V-N07-M
Kuvaus
DC-DC CONVERTER 24V 120W
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Eristetty moduuli DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 5A 9V - 40V Tulo
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HQA2W120W240V-N07-M -mallit
Kategoria
Jännite - erotus
2.25 kV
Valm.
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Sarja
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus
Pakkaustapa
Kaukalo
Toimintalämpötila
-55°C – 115°C
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
0.87
Tyyppi
Eristetty moduuli
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Lähtöjen lukumäärä
1
Pakkaus / kotelo
Quarter Brick
Tulojännite (min.)
9V
Koko/mitat
2,39" pit. x 1,56" lev. x 0,50" kork. (60,6mm x 39,5mm x 12,7mm)
Tulojännite (maks.)
40V
Valmistajan laitepakkaus
Quarter Brick
Jännite - lähtö 1
Hyväksyjä
CE, CSA, UL
Virta - lähtö (maks.)
5A
Vakionumero
60950-1; 62368-1
Teho (wattia)
120 W