DRB240241
DRB240241
TDK-Lambda DRB Series
DRB240-24-1
DigiKeyn tuotenumero
285-DRB240-24-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRB240-24-1
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Kategoria
Teho (wattia)
240W
Valmistaja
TDK-Lambda
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
93%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,92" pit. x 1,61" lev. x 4,88" kork. (125,0mm x 41,0mm x 124,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 265VAC
Hyväksyjä
CE, cULus, cURus, EAC
Jännite - lähtö 1
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
10A