DRF240241
DRF240241
Industrial Power Supply Product Range Overview Video
DRF240-24-1
DigiKeyn tuotenumero
285-DRF240-24-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRF240-24-1
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DRF240-24-1 -mallit
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
10A
Valmistaja
TDK-Lambda
Teho (wattia)
240W
Sarja
Jännite - erotus
3 kV
Pakkaustapa
Irtotavara
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
94%
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Kuorman jako, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Yleistulo
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Koko/mitat
4,53" pit. x 1,93" lev. x 4,86" kork. (115,0mm x 49,0mm x 123,4mm)
DC-jännite - tulo (min.)
125V
Hyväksyjä
CE
DC-jännite - tulo (maks.)
370V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö 1
24V