RPS240-24-CU
DigiKeyn tuotenumero
4106-RPS240-24-CU-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
RPS240-24-CU
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC tai DC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Kategoria
Virta - lähtö (maks.)
10A
Valmistaja
Selec Controls USA Inc.
Teho (wattia)
240W
Sarja
Jännite - erotus
4 kV
Pakkaustapa
Kotelo
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Osan tila
Aktiivinen
Tehokkuus
93%
Tulon tyyppi
AC tai DC
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Lähtöjen lukumäärä
1
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Yleistulo
AC-jännite - tulo
90 – 264VAC
Koko/mitat
5,12" pit. x 1,97" lev. x 5,35" kork. (130,0mm x 50,0mm x 136,0mm)
DC-jännite - tulo (min.)
127V
Hyväksyjä
CE, cULus
DC-jännite - tulo (maks.)
370V
Vakionumero
62368-1; UL 508
Jännite - lähtö 1
24V