DPP240-48-1
DigiKeyn tuotenumero
285-DPP240-48-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DPP240-48-1
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 48V 5A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
DPP240-48-1 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
240W
Valmistaja
TDK-Lambda
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Irtotavara
Tehokkuus
90%
Osan tila
Ei uusiin suunnitelmiin
Toimintalämpötila
-40°C – 71°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Kuorman jako
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
4,57" pit. x 3,27" lev. x 4,92" kork. (116,0mm x 83,0mm x 125,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 132VAC, 176 – 264VAC
Hyväksyjä
CE
Jännite - lähtö 1
48V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
5A