DRB240-48-1 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Selec Controls USA Inc.
Varastossa: 186
Tekniset tiedot
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 48V 5A
TDK-Lambda DRB Series
DRB240-48-1
DigiKeyn tuotenumero
285-DRB240-48-1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
DRB240-48-1
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 48V 240W
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Jännite - erotus
3 kV
Sovellukset
Teollinen, ITE (kaupallinen)
Sarja
Tehokkuus
92%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-25°C – 70°C
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus, Yleistulo
Koko/mitat
4,92" pit. x 4,88" lev. x 1,61" kork. (125,0mm x 124,0mm x 41,0mm)
Hyväksyjä
CE, CSA, EN, IEC, UKCA, UL
AC-jännite - tulo
90 – 264VAC
Vakionumero
60950-1; 62368-1; UL 508
Jännite - lähtö 1
48V
Vaadittu vähimmäiskuorma
No
Virta - lähtö (maks.)
5A
Päätuotenumero
Teho (wattia)
240W