CUS1200M-48
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS1200M-48-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS1200M-48
Kuvaus
AC-DC, MEDICAL, 85-265V, 48V 25A
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 85 – 264VAC Tulo
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
95,5%
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus, Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Koko/mitat
7,36" pit. x 3,66" lev. x 1,67" kork. (187,0mm x 93,0mm x 42,5mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, UKCA
Jännite - lähtö 1
48V
Sähkövirta - lähtö 1
25 A