CUS1000M-48
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS1000M-48-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS1000M-48
Kuvaus
AC/DC CONVERTER 48V 1003W
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 48V 85 – 265VAC Tulo
EDA/CAD-mallit
CUS1000M-48 -mallit
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
95,5%
Pakkaustapa
Kotelo
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, PFC, Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Koko/mitat
6,71" pit. x 3,35" lev. x 1,67" kork. (170,5mm x 85,0mm x 42,5mm)
Jännite - tulo
85 – 265VAC
Hyväksyjä
CE, UKCA
Jännite - lähtö 1
48V
Vakionumero
60601-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
20.9 A