CUS1200M-24
DigiKeyn tuotenumero
285-CUS1200M-24-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CUS1200M-24
Kuvaus
AC-DC, MEDICAL, 85-265V, 24V 50A
Valmistajan vakio toimitusaika
14 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koteloitu AC-DC-muuntimet 1 Lähtö 24V 85 – 264VAC Tulo
Kategoria
Sovellukset
ITE (kaupallinen), Lääketieteellinen
Valm.
Jännite - erotus
4 kV
Sarja
Tehokkuus
95%
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C (käyttöiän pidennyksellä)
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Etäkäynnistys ja -sammutus, Etätunnistus, Valmiustilan lähtö, Yleistulo
Tyyppi
Koteloitu
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
7,36" pit. x 3,66" lev. x 1,67" kork. (187,0mm x 93,0mm x 42,5mm)
Jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, UKCA
Jännite - lähtö 1
24V
Vakionumero
60601-1; 62368-1
Sähkövirta - lähtö 1
50 A