MLASQ31LSB7104MTNA01 on ostettavissa, mutta sitä ei tavallisesti pidetä varastossa.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Taiyo Yuden
Varastossa: 4 000
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Taiyo Yuden
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Walsin Technology Corporation
TDK
Varastossa: 232
TDK
0.1 µF ±20% 250V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
MLASQ31LSB7104MTNA01
DigiKeyn tuotenumero
587-MLASQ31LSB7104MTNA01TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MLASQ31LSB7104MTNA01
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
MLASQ31LSB7104MTNA01 -mallit
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Asennustyyppi
Osan tila
Aktiivinen
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Toleranssi
±20%
Paksuus (maks.)
0,071" (1,80mm)