MAASQ31LSB7104MTCA01
DigiKeyn tuotenumero
587-MAASQ31LSB7104MTCA01TR-ND - Rullattu teippi (TR)
587-MAASQ31LSB7104MTCA01CT-ND - Cut Tape (CT)
587-MAASQ31LSB7104MTCA01DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MAASQ31LSB7104MTCA01
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
25 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±20% 250V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
Kategoria
Lämpötilakerroin
Valm.
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,071" (1,80mm)