QMK316B7104MLHT
DigiKeyn tuotenumero
QMK316B7104MLHT-ND - Rullattu teippi (TR)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QMK316B7104MLHT
Kuvaus
CAP CER 0.1UF 250V X7R 1206
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
0.1 µF ±20% 250V Keraamiset kondensaattorit X7R 1206 (3216 metrinen)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
QMK316B7104MLHT -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Valm.
Ominaisuudet
Korkeajännite
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Sovellukset
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kapasitanssi
Pakkaus / kotelo
1206 (3216 metrinen)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,063" lev. (3,20mm x 1,60mm)
Jännite – nimellinen
Paksuus (maks.)
0,071" (1,80mm)