RG1005P-6192-B-T5 | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | RG1005P-6192-B-T5 |
Kuvaus | RES SMD 61.9KOHM 0.1% 1/16W 0402 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 18 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 61.9 kOhms ±0,1% 0,063W, 1/16W Piirivastukset 0402 (1005 metrinen) Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 Ohutkalvo |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | RG1005P-6192-B-T5 -mallit |
Kategoria | Ominaisuudet Rikkikertymää ehkäisevä, Autoteollisuus AEC-Q200 |
Valm. | Lämpötilakerroin ±25ppm/°C |
Sarja | Toimintalämpötila -55°C – 155°C |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Pakkaus / kotelo 0402 (1005 metrinen) |
Osan tila Aktiivinen | Valmistajan laitepakkaus |
Resistanssi | Koko/mitat 0,039" pit. x 0,020" lev. (1,00mm x 0,50mm) |
Toleranssi | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,016" (0,40mm) |