STPS1H100AY | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | STPS1H100AY |
Kuvaus | DIODE SCHOTTKY 100V 1A DO214AC |
Valmistajan vakio toimitusaika | 15 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit 100 V 1A Kiinnitys pintaan DO-214AC (SMA) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | STPS1H100AY -mallit |
Kategoria | Nopeus Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io) |
Valm. | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 4 µA @ 100 V |
Sarja | Luokka Autoteollisuus |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Asennustyyppi |
Osan tila Aktiivinen | Pakkaus / kotelo |
Teknologia | Valmistajan laitepakkaus DO-214AC (SMA) |
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.) 100 V | Toimintalämpötila - liitos -40°C – 175°C |
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) 1A | Päätuotenumero |
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 770 mV @ 1 A |