MI0603L301R-10
DigiKeyn tuotenumero
240-2374-2-ND - Rullattu teippi (TR)
240-2374-1-ND - Cut Tape (CT)
240-2374-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MI0603L301R-10
Kuvaus
FERRITE BEAD 300 OHM 0603 1LN
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
300 Ohms @ 100 MHz 1 Teho, Signaalilinja Ferriittitukilevyt ja sirut 0603 (1608 metrinen) 2A 100mOhm
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MI0603L301R-10 -mallit
Kategoria
Virtaluokitus (maks.)
2A
Valmistaja
Laird-Signal Integrity Products
DC-resistanssi (DCR) (maks.)
100mOhm
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Pakkaus / kotelo
0603 (1608 metrinen)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Suodatintyyppi
Teho, Signaalilinja
Korkeus (maks.)
0,031" (0,80mm)
Johtojen lukumäärä
1
Koko/mitat
0,063" pit. x 0,031" lev. (1,60mm x 0,80mm)
Impedanssi taajuudella
300 Ohms @ 100 MHz