MBRS1100T3G
DigiKeyn tuotenumero
MBRS1100T3GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MBRS1100T3GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MBRS1100T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBRS1100T3G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SMB
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 1A Kiinnitys pintaan SMB
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MBRS1100T3G -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
500 µA @ 100 V
Valmistajan laitepakkaus
SMB
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 175°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
750 mV @ 1 A