STN2NF10
DigiKeyn tuotenumero
497-8023-2-ND - Rullattu teippi (TR)
497-8023-1-ND - Cut Tape (CT)
497-8023-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
STN2NF10
Kuvaus
MOSFET N-CH 100V 2.4A SOT-223
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
N-kanavatyyppi 100 V 2,4A (Tc) 3,3W (Tc) Kiinnitys pintaan SOT-223
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
STN2NF10 -mallit
Kategoria
Vgs(th) (maks.) @ Id
4V @ 250µA
Valm.
Hilan varaus (Qg) (maks.) @ Vgs
14 nC @ 10 V
Sarja
Vgs (maks.)
±20V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Tulokapasitanssi (Ciss) (maks.) @ Vds
280 pF @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Tehohäviö (maks.)
3,3W (Tc)
FET-tyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 150°C (TJ)
Teknologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite nielusta lähteeseen (Vdss)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-223
Virta - jatkuva nielu (Id) @ 25°C
Pakkaus / kotelo
Käyttöjännite (maks. Rds On, min. Rds On)
10V
Päätuotenumero
Rds päällä (maks.) @ Id, Vgs
260mOhm @ 1,2A, 10V